En Fazla Kilo Veren Ünlülerin Yeni Halleri!

Onları hep kilolu görmeye alıştık fakat öyle bir değişim geçirdiler ki, şu an gören tanımakta zorlanıyor. İşte size en çok kiloyu vererek inanılmaz derecede değişen ünlülerin eski ve yeni halleri!

1- Pelin Öztekin

29 yaşındaki başarılı oyuncu, kısa süre önce nişanlısı Kıvanç Baran Arslan ile ayrıldı. Çift nişanlandığında Pelin Öztekin “zayıf gelin olmak istiyorum” diyerek mide küçültme ameliyatı oldu ve son derece sıkı bir diyete girdi. Sonuç: 68 kilo verdi.

2- Hakan Aysev

1968 Ankara doğumlu opera sanatçısı, tenordur. Kilo vermeden önce 150 kiloya ulaşan Hakan Aysev sağlığını korumak amacıyla “kızımın mürüvvetini görmek istiyorum” diyerek mide küçültme ameliyatı oldu. Elbette spor ve diyete devam ederek amacına ulaştı. Sonuç: 10 ayda 60 kilo verdi.

3- Gamze Gözalan

53 yaşında güzeller güzeli oyuncu ve dublaj sanatçısıdır. 80’li yıllardan beri televizyonda olan Gamze Gözalan hafızalarda en çok Baskül Ailesi ile yer etti. Sebebini tahmin edersiniz. 150 kiloyu aşıp sağlık sorunları başlayınca midesine kelepçe taktırdı. Sonuç: 7 yılda toplam 90 kilo verdi.

4- Gülçin Hatıhan

43 yaşında tiyatro sanatçısı ve oyuncudur. Yaşını bilmeyenlerin asla tahmin edemeyeceği duru bir güzelliği vardır. Kilo verdikten sonra bu güzelliğe bir kat daha eklenmiş görünüyor. Kilo verebilmek için ise mide küçültme ameliyatı oldu. Sonuç: 8 ayda 60 kilo

5- Șeyla Halis

Cennet Mahallesi ile unutulmaz bir karakter olan 39 yaşındaki tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu hiç bir operasyon geçirmeden sağlıklı bir hayata geçiş yaptı. “Ölüm orucu yapmadım. Kilo verdikçe kendimi ödüllendirdim. Her istediğimi doğru zaman ve miktarda yedim. Orta tempoda yürüyüş ve yüzmeye önem verdim” diyerek kilo vermek isteyenlere tüyolar verdi. Sonuç: 1 yılda 40 kilo verdi.

6- Elif Sümbül Sert

37 yaşındaki tiyatro ve dizi oyuncusudur. Aynı zamanda 2 çocuk annesidir ve doğum sürecinde fazla kilo alan kadınlardan. Çalıkuşu dizisinde sırf kilolu olduğu için rol verildi. Operasyon geçirmeden dans merakı ile birlikte kilo verdi. Sonuç: 2 yılda 33 kilo verdi.

7- Seda Akgül

4 aylık evliliğinin kısa süre önce bir anda bitmesi ile gündemde olan başarılı program sunucusu kısa zamanda çok kilo verenlerden. Mide ameliyatı olduğu iddialarını sürekli yalanlayan Akgül sabah aç karnına sade kahve içtim, 2 öğün yedim ve akşamları mümkün olduğunca az yedim diyerek zayıflama sürecine dair ipuçları verdi. Sonuç: 6 ayda 25 kilo verdi.